.

Fjords Ulstein Голем Замав Relaxer регулируема Облегалка норвешка Ергономски Дневна Прирачник Полулегнал Стол, Нордиските Линија Sandel Вистинска Кожа со Hjellegjerde

Fjords Ulstein Голем Замав Relaxer регулируема Облегалка норвешка Ергономски Дневна Прирачник Полулегнал Стол,

DEN 7199.76

Тековен
Во магацинот.

Користи 1 X 25 Вати Max E26 Медиум База На Крушка, Карактеристики Притисни Копче За Исклучување Нога Switch.Плус јасно manual, ќе може лесно да се соберат нив во 10 минути.Тој е дизајниран за поддршка на вашиот ' рбет повеќе правилно удобно во правилен агол. 【Индустриски Стил】 Уникатен реверзибилна дизајн им овозможува на табелата за да ги задоволи повеќето употреба барања за секојдневниот живот;Оваа табела може да се користи како од страна на маса за во дневна соба, како ноќната за спалната соба, па дури и како децата пишување биро.000 производи денес.Големина : Стандард Земјата Curbside | Боја : Sandel Нордиските Линија Кожа.Вистински Fjords Ulstein Прирачник Recline Големи Димензии Замав Relaxer Регулируема Облегалка - Еден Норвешки Ергономски Полулегнал Стол.5", Длабочина 34.Преносливи со подароци.5", Висина 40.Совршен Стои Светлина За Модерниот Канцеларија : Место До Вашиот Омилен Чаир , Троседот Или Биро Да Светне Вашите Книги.Голема Големина Приближни Димензии : Ширина 33.4 Инчи Долг Од 65 Инчи Висок. 【C Облик Дизајн】C облик дизајн го прави на маса лесно да се менува под каучот, софата или креветот, што го прави полесно за вас да се добие оброк, кафе, далечински управувач, мобилни телефони, лап-топ компјутери и книги.Чувствував подлога на дното на нозе.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Изложбен Салон На Квалитетот Архитект Подот Светилка : Ова Квалитетот Е Само Гледа Во High-End Осветлување Изложбените Салони И Елегантен Мебел Продавници.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.

Параметри на производот