.

Linkswalker Дами Мејн Црни Мечки Дами Спорт Види

Linkswalker Дами Мејн Црни Мечки Дами Спорт Види

DEN 1320.00

Тековен
Во магацинот.

Мејн Црни Мечки Gameday Спорт Дами " Види.Дами " Спорт Кожа се Види од Suntime Овој око-фаќање на класичен види доаѓа со вистинска кожа за на рака.Датум календар функција плус ротирачки рамки/тајмер кругови отпорно на гребење стакло.Безвременски стил = безвременски Мејн Црни Мечки дух!СПЕЦИФИКАЦИИ Случај Материјал : Ion е оближена со Легура Бенд Материјал : Кожа на Рацете : Прозрачна Кристал Материјал : Стакло, Отпорен на Гребење Шок Отпорни : Да Движење : Јапонски Кварц (Miyota 2115) Отпорност на Вода : До 3 БАНКОМАТ Максимален Отвор Големина : 7.5 инчи.

Параметри на производот