.

Џин-Сиу Мачка Кревети Мачка Гнездо Рака-Плетени од Мачка Кревет Ратан Ткаење Кошница Удобно Гнездо Кинолошки Милениче Материјали Пренослив и Перат Мат Куче Куќата

Џин-Сиу Мачка Кревети Мачка Гнездо Рака-Плетени од Мачка Кревет Ратан Ткаење Кошница Удобно Гнездо Кинолошки

DEN 2160.00

Тековен
Во магацинот.

★ Материјал : рачно изработени во еколошки материјал, безбедно и издржливи.На ткаат е тесна и издржливи. ★ Удобност : дајте му на вашиот најдобар пријател удобно и стилски дома, кошница е погоден за мали миленичиња како мачки или puppies. ★ Издржливост : производот е направен од целосна ратан, површината е мазна и брус-слободна, допир е мазна, мазна и брус-слободна, и жилавост е силна. ★ Вклопува во беспрекорно со твоите оркестарот : се вклопува удобно во мај места во домот, па дури и во вашиот автомобил. ★ Совршена декорација : не само што го привлекува интересот на домашни миленици, нека се допаѓа оваа нова куќа, но, исто така, ова домашно милениче куќа ќе биде убава декорација во вашиот дом.Бренд : Џин-Siu Product име : пет house Main материјал : направен од високо-квалитет material Environmentally заштита дизајн за да се обезбеди пријатна и топол дом за вашиот pet Comfortable материјал, дизајниран за вашиот сакан pet Product големина : 47 x 30 x 30cm Package се вклучени : 1 x миленичиња куќа ( кучиња и други работи во слики не се вклучени) Service : Ако имате било какви потреби, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши во рок од 24 hours If имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил, и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.

Параметри на производот