.

Aspen Креативни Браун, 30078-6 Мал Бел Форма Лустерот Clip-За Светилка Сенка Сет (6 Парчиња), Преодни Дизајн, 6 Ширината на Дното (3 x 6 x 5)

Aspen Креативни Браун, 30078-6 Мал Бел Форма Лустерот Clip-За Светилка Сенка Сет (6 Парчиња), Преодни Дизајн,

DEN 2087.76

Тековен
Во магацинот.

Бел Форма Преодни (Мини Лустерот Светилка Нијанси) во Беж.Бел (клип на) Замена Сенка Ткаенина со Кожа Жито.Clip-за стил техник наменета за гол Торпедо лустерот светилки (наведнуваат совет светилки не се препорачува) или во candelabra база (E12) или medium (средна) основа (E26), светилки не се вклучени.Клипот На Светилка Сенка Димензија : 3" топ x 6" дното x 5" коса висина.Aspen Креативни е посветен на нудејќи широк асортиман на атрактивни и добро цени на преносни светилки, кујна привезоци, суета ѕид тела, отворено осветлување тела, светилка нијанси, и светилка додатоци.Имаме во куќата дизајнери кои го следат тековните трендови и да се развиваат кул нови производи за да ги задоволат тие трендови.Aspen Креативни нуди шест пакет на бел форма преодни лустерот clip-за замена светилка нијанси на кафеава.Направени со ткаенина со кожа жито.Нејзината големина е 3 инчи врвот, 6 инчен дното и 5 инчен коса висина.Clip-за стил техник наменета за гол bulbed лустери и ѕидни sconces кои користат candelabra светилки, свиткана совет стил светилки не се препорачува (не се вклучени).

Параметри на производот