.

erddcbb Седиште Опфаќа Ергономија Удобно Мека Перница Дише Трајни Јапонски Стил Кат Канцеларија Стол Перница за Јадење Стол (Боја: Сина Големина: 45x45cm)

erddcbb Седиште Опфаќа Ергономија Удобно Мека Перница Дише Трајни Јапонски Стил Кат Канцеларија Стол Перница

DEN 1617.60

Тековен
Во магацинот.

[МАТЕРИЈАЛ] - 38 D висока густина сунѓерот внатрешното јадро, умерен ритам, не ќе пропадне по долго време користење.Пакување од 2. [НЕ се ЛИЗГА] - Не се лизга честички се додава на дното на седиште перница, за да се спречи лизгање off. [ПОКРИЕ] - удобно седиште поклопецот е мека и нежна, не се пролева, е бескорисна и нема посебен мирис. [ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] - Zippered дизајн, надворешниот седиште поклопецот е дизајниран со патент, пренослив и лесно да се чисти. [ЕРГОНОМИЈА] - Седи, исто така, е задоволство.Нежна нега, нежни обвивката.Меки и удобни како облаци. [ПАРАМЕТАР] Перница : сунѓерот + ткаенина за Перење инструкции : надворешниот поклопец е пренослив и перат;внатрешното јадро е не мие [КАРАКТЕРИСТИКИ] Мека и удобна.Не се лизга и стабилна.Дише внатрешна обвивка.

Параметри на производот