.

3pcs Мажите Брада Четка Поставите Дрво Боја Преносни Бричење за полнење за Брада Отстранување(Дрво боја)

3pcs Мажите Брада Четка Поставите Дрво Боја Преносни Бричење за полнење за Брада Отстранување(Дрво боја)

DEN 345.36

Тековен
Во магацинот.

【Материјал】 Направени од високо-квалитетни материјали, тоа не е лесно да се возраст и може да се користи за долго време. 【Употреба сцена】, Генерално, погоден за домашни, коса салон, бербер. 【Спецификации】 Овој производ доаѓа во вкупно 3 групи, вклучувајќи и ножици, брада чешел, брада четка, можете да изберете во зависност од вашите потреби. 【Карактеристики】чешел заби со различни густини на двата краја се погодни за различни делови од косата. 【Преносни】 Тоа што е мал во големина, лесен во тежина, и не заземаат простор.Тоа исто така може да се врши кога патуваат, и тоа е погодно да се користи.

Параметри на производот