.

CXD Еластична се Повлече Јаже, Педалата Отпор Бендови,Седат до Exerciser Тренингот Опрема Абдомен/Половината/Рака/Нога Протега Слабеење Обука, Мобилност Обука

CXD Еластична се Повлече Јаже, Педалата Отпор Бендови,Седат до Exerciser Тренингот Опрема Абдомен/Половината/Рака/Нога

DEN 568.56

Тековен
Во магацинот.

Тоа може да се користи за седење вежби за подобрување на телото се водат и флексибилност. ❤Зошто да изберете нашите Седат прозорци puller? 1. ▲ГУБЕЊЕ на ТЕЖИНАТА ФИТНЕС ОПРЕМА : Може да се користи за секаков вид на отпор обука, за остварување на грбот, нозете, стомакот, стомакот, бедрата, половината, грбот, јога и фитнес, часови. ▲ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Дури и ако се на службено патување, може да се вежба во секое време да се обезбеди идеален тренинг за рацете, нозете и грбот.Тренинг со отпор бендови не само што може да ви помогне со rehabilitative вежби, масти загуба, градење на мускулите, но исто така може да спречи добивање на цервикален ' рбет и lumbar болка, одржувањето на здрава телесна за вас.Ова е една од најдобрите подароци за вашето семејство и пријатели да се вежба и да изгубат тежина.

Параметри на производот