.

1 ШУТ Челик Студ Сидро 10 Парчиња

1 ШУТ Челик Студ Сидро 10 Парчиња

DEN 441.60

Тековен
Во магацинот.

Челик Studs.Водител.На 1 Shot Челик Студ Сидро е fastener специјално дизајниран за да се користи со 25-мерач челик studs на внатрешните ѕидови на денешната condominiums, хотели, болници, канцеларии, училишта и други модерни згради.Ова сидро ви овозможува да се качи cabinetry, shelving, ТВ месеци, огледала, и многу повеќе во челик начичкана структури, без да ја додадете која било цврсто дрво поддршка зад base.На 1 Shot Челик Студ Сидро има тежина капацитет до 300 кг или 136 кг по сидро.Може да се користи како сидро дека се вклопи #8 шраф, или од себе.

Параметри на производот