.

Countertop Акрилик Влез Кутии, Без Заклучување на тастатурата за Томбола,гласачкото Ливче,Коментари и Сугестии

Countertop Акрилик Влез Кутии, Без Заклучување на тастатурата за Томбола,гласачкото Ливче,Коментари и Сугестии

DEN 286.80

Тековен
Во магацинот.

Couner акрилик донација колекција кутии, Без заклучување,одличен за да се поттикне прибирање на средства за црквите, училиштата & непрофитните организации групи.Направени од 3мм јасно акрилик панел,со W155x H105mm знак на носителот, кој се користи за да се прикаже вашиот слоган за било визуелни информации.Овие донација колекција кутија се идеални за место во близина на каси или на масите,тие се совршено решение за сите средства програма.Донацијата за собирање кутии одлична за собирање на донации од добротворни организации, совети на ресторани, како и гласачките ливчиња, влез форми, предлози, коментари, за повратни информации од корисниците, информации за контакт.Овие донација колекција кутија, исто така може да се користат како за регистрација или влезат да победи кутија и се соберат води од натпревари, томболата, и слободни даде-a-начини за собирање средства или countribution ,тие се Идеални за непрофитни групи,црквата,добротворна организација,установа или болница итн.Оваа lockable акрилик донација кутија има многу намени, се користи како натпревар за влез кутија, се откажат од кутијата и да доведе кутија да се соберат продажбата и рекламирање на натпревар награди или правила.Оваа издржлива и mordern донација кутија не мора таст.

Параметри на производот