.

simplehuman Код Р Обичај се Вклопуваат Drawstring Ѓубре Кеси, 10 Литар / 2.6 Галон, Бела, 60 Count

simplehuman Код Р Обичај се Вклопуваат Drawstring Ѓубре Кеси, 10 Литар / 2.6 Галон, Бела, 60 Count

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - simplehuman е обичај се вклопуваат облоги се скроени за да ги собере компатибилен лименки совршено, па тие не се лизга, и тие ќе останат уредно скриени кога капакот е затворен.НЕ RIPS, НЕ PUNCTURES - Екстра-издржлива пластика и дебели двојно шевовите нека ти пак го вашиот ѓубре на rim без грижа на солзи, или протекување.УДОБЕН DRAWSTRING РАЧКИ - Лесно да се укине, се врзува и се носат.ЕДЕН-СО-ЕДЕН - брзо раздавам пакет ви овозможува да го зграби облоги, еден по еден, без да се расправаме на е тешко да се најде перфорации или неуредна разрешница.Големина : 60 Облоги.

Параметри на производот