.

ZYYYWW Складирање Boxex, Расклопна долна облека Фиока за Складирање Кутија Divider Облека Складирање Чување Кутија Градник се врзуваат Шамија Чорапи Кутија (Боја : Z. 30-Слото

ZYYYWW Складирање Boxex, Расклопна долна облека Фиока за Складирање Кутија Divider Облека Складирање Чување

DEN 1374.48

Тековен
Во магацинот.

Високо-квалитетни високо-квалитетни складирање кутија : модерен минималистички стил и класични бои се направи погодна за секој декорација, лесно за чување и здрав страна дизајн го прави тоа пластовидно.Пакетот Вклучува : 1x Не-плетени Ткаенини за Складирање Boxes Goodbye пријател, се надевам дека ќе ја посетите мојата продавница повторно.94)" / (34 x 16 x 10)cm (L x W x H)Седум Слотови : (13 х 12.

Параметри на производот