.

Макара Виси Жица Макара Двојно Макара M20 Нерѓосувачки Челик Кревање Двоен Блок за Гаража Машина за Утовар 2 парчиња Сребро.

Макара Виси Жица Макара Двојно Макара M20 Нерѓосувачки Челик Кревање Двоен Блок за Гаража Машина за Утовар 2

DEN 368.88

Тековен
Во магацинот.

Лесен за Користење : Флексибилни лизгачки макара дека можат да го издржат тешките бремиња, погоден за различни апликации, наменета за внатрешна или надворешна јажиња или јажиња.Дизајн : 360° на ротација може да ја спречи на јаже, да бидат врзани, и подигнување двојно макара е лесно да се укине или да се движат тешки предмети.Материјал : двојно макара е направен од здрав 304 од не 'рѓосувачки челик, кој има анти-' рѓа, анти-носат, анти-корозија и висока температура отпор.Примена : Вртливата куки виси жица pulleys се дизајнирани да се користат јажиња или јажиња и внатре и надвор.Напор Лост : За фиксно врвот прави јаже лесно да се справи, и непречено ролки обезбеди голема јаже мобилност за нерѓосувачки челик макара блок и може да ја менува својата насока со малку напор.Description Stainless челик макара блок може да се поправи на врвот и да се олесни јаже ракување.Мазна ролки обезбеди одлична јаже traversing ефекти.На цилиндрични чело на ротирачкото макара е силен и издржлив и може да ротира 360 степени. 304 од не ' рѓосувачки челик M32 двојно макара, со затегнување, може да го носи вежба брод.Features Stainless челик макара блок-Боја : Сребро.-Материјал : Метал.-Големина : 10x8x4cm/3.9x3.14x1.5inch.Спецификации : Дизајнирани за внатрешна или надворешна јаже или јаже апликации.Пакет Including2 * Нерѓосувачки челик макара блок.

Параметри на производот