.

Иновативни Компоненти AN4X2250TR6DL21 2.25 се Заокружува Knob w/ 1/4 дијаметар X 2.00 ефективна должина аретир pin челик цинк w/ прилог lanyard

Иновативни Компоненти AN4X2250TR6DL21 2.25 се Заокружува Knob w/ 1/4 дијаметар X 2.00 ефективна должина аретир

DEN 1125.60

Тековен
Во магацинот.

Најчесто се користат за брза акција ,сигурен за прицврстување на решенија.Пролет акција аретир топката обезбедува безбедна задржување за сите ваши движат прилагодување на апликации.Топката и Т Рачка Стилови се направи за подобар стисок од стандардните сплит прстен аретир иглички и додадете визуелна надградба на грозен прстени.AN4 X2250 TR6 DL21.

Параметри на производот