.

UXZDX Лак Ѕвезди Круна Бебе Коса Клип Бебе Господар Супер Самовила Симпатична Мало Девојче Издавање на Картичка Девојки Headdress Коса Додатоци (Боја : F)

UXZDX Лак Ѕвезди Круна Бебе Коса Клип Бебе Господар Супер Самовила Симпатична Мало Девојче Издавање на Картичка

DEN 1991.52

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Ткаенина + Легура.Големина на : (2~5c м).Стил : мода.Пол : девојка.Прилики : свадби, партии, годишнини, датуми, фестивали, итн.Име на производ : Деца Коса Додатоци Подарок Set Material : Ткаенина + Alloy Size : (2~5c m)Боја : избор на options Style : fashion Gender : girl Occasions : свадби, партии, годишнини, датуми, фестивали, итн.белешки : Поради различни производствени серии и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во слики може да не мора да одговараат на бои на објектот 100% .Ве молиме овозможи на прирачник за мерење на отстапување на податоци да бидат мали (±2cm).Погоден за невести, дами, партии, танц партии и церемонии.

Параметри на производот