.

WALNUTA Десктоп Складирање Кутија Рамка Документ Канцелариски Складиштата Рамки Домаќинство Фиока Дрвени Дома Декорација

WALNUTA Десктоп Складирање Кутија Рамка Документ Канцелариски Складиштата Рамки Домаќинство Фиока Дрвени Дома

DEN 1257.60

Тековен
Во магацинот.

Креативен дизајн носи удобно и исклучителна животно искуство.Материјалот е направен од стакло и дрво, со ретро изглед, креативен дизајн и издржливи.Парична казна изработка, мазна полирање, погодно за вас да се одржи дребулии и така натаму.Овој практичен кабинет е погодна за различни сцени.Можете да го поставите на сите видови на предмети на волја, која е погодно да го користите дома.Функција : Креативен дизајн носи удобно и исклучителна животно искуство.Материјалот е направен од стакло и дрво, со ретро изглед, креативен дизајн и издржливи.Парична казна изработка, мазна полирање, погодно за вас да се одржи дребулии и така натаму.Овој практичен кабинет е погодна за различни сцени.Можете да го поставите на сите видови на предмети на волја, која е погодно да го користите дома.Боја : Brown Material : wood Size : 29.8x22x35cm Package Вклучува : 1x Organziernotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-2cm.ви благодариме за разбирањето.2. Мониторот не е калибриран, и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку различен од вистинскиот производ.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Параметри на производот