.

URBNFit Пилатес Прстен - 12 Магичен Круг w/Двојна Контрола, Пена Влошки за Внатрешни Бедрото Тренингот, Тонирање, Фитнес & карличните Вежба - Јога Прстени w/Бонус Вежба Упа

URBNFit Пилатес Прстен - 12 Магичен Круг w/Двојна Контрола, Пена Влошки за Внатрешни Бедрото Тренингот, Тонирање,

DEN 599.28

Тековен
Во магацинот.

Користете го нашиот разноврсна Пилатес круг за полно тело на отпор обука - sculpt вашето тело, вашиот начин!.Направени од издржлив fiberglass со гума ракав, нашиот Пилатес прстен круг нема да попуштат, повторно формирање во секое време.Реплицираат Пилатес студио реквизити со нашите преносни внатрешна бедрото опрема за вежбање за жените - дом салата совршенство!.Нашите магичен круг Пилатес прстен е направена со пот отпорни, двојно-еднострани пена за подлошки, за cushioned тренингот.Достапни во 3 бои, нашата фитнес прстен е одлично за почетници и искусни Пилатес аргументи.

Параметри на производот