.

Mengma 40-Бои Алкохол Маркер, Dual Совети Постојан Уметност Маркери Поставени за Деца, Пенкало за Цртање Скицирање Возрасни Боење, Назад на Училиште за Уметност Резерви(С

Mengma 40-Бои Алкохол Маркер, Dual Совети Постојан Уметност Маркери Поставени за Деца, Пенкало за Цртање Скицирање

DEN 477.36

Тековен
Во магацинот.

Мешање на бои е бриз дели со една единствена боја на друг креирање на неограничен број на палета на бои.Широка совети се 7mm за брз покриеност и фини совети се 1mm за определување, сенки, куршум поени, скицирање и општи пишување.ЛЕСНО ДА се ОДРЖИ И да се СПРЕЧИ ВОЗЕН : секој знае дека круг пен носителот е лесно да се одржи,но тие се секогаш загрижени за тоа дека пенкало ќе се тркалаат off. ◄Супериорен Боја Меша► Овие се високо пигментирани алкохол-базирани маркери за да ви помогне да се постигне поголема длабочина и јасност. Брод во рок од 24hours! 5 ѕвезда aftersales услуга!!пари гаранција за враќање на!!!.Нашите пенкало дизајн совршено го решава овој проблем. ◄Отстрани Капа Лесно ► Благодарение на перфорирани точки на ззп, капа може да биде отстранета лесно.

Параметри на производот