.

Aerostar 20x20x1 MERV 11 Pleated Филтер за Воздух, AC Печка Филтер за Воздух, 6 Pack (Вистинската Големина: 19 3/4x 19 3/4 x 3/4)

Aerostar 20x20x1 MERV 11 Pleated Филтер за Воздух, AC Печка Филтер за Воздух, 6 Pack (Вистинската Големина:

DEN 1007.76

Тековен
Во магацинот.

Номинална големина : 20x20x1; Вистинската големина 19 3/4"x 19 3/4" x 3/4"; Ова MERV 11 филтер е да се спореди со MPR 1000-1200 s воздух.Нашиот пристап е едноставен, се прават квалитетни производи по достапни цени.Ние веруваме чиста, здрава внатрешна воздухот е мора во секој дом или работно место, но тоа не треба да доаѓаат во премиум цена.

Параметри на производот