.

Нордиските Чиста 16x25x1 MERV 8 Pleated AC Печка Филтри за Воздух 6 Pack

Нордиските Чиста 16x25x1 MERV 8 Pleated AC Печка Филтри за Воздух 6 Pack

DEN 942.96

Тековен
Во магацинот.

Вистинската Големина : 15 1/2 x 24 1/2 x 3/4. Привлекува затворен алергени, прав, полен и други воздушни загадувачи.Противалергиски и pleated електростатско филтер материјал.Нордиските Чиста препорачува промена на 1" филтри за воздух секој 30-90 дена.Со гордост се Направени во САД.Големина : 6 Count (Пакување од 1) | Стил : MERV 8 | Шема Име : Филтри за Воздух.

Параметри на производот