.

Countertops Мултифункционален Складирање Полици за Нерѓосувачки Челик Садови, Две-ниво Јадење Полици, Кујнски Мијалник Полици, Потоне Мозоци Полици (црна)

Countertops Мултифункционален Складирање Полици за Нерѓосувачки Челик Садови, Две-ниво Јадење Полици, Кујнски

DEN 2001.60

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Користиме високо квалитетни материјали, двојна заштита за да се спречи нашата чинија решетката од влага и корозија.Многу цврсти и издржливи да ја користите.Забелешка : ве Молиме внимателно да се измери големината на мијалникот и висината на поставување на место пред да го купат.Должината на две страни се прилагодливи, ве молиме проверете детални големина преку слики.Мин.големина 81-84 (L) X 27 (W) X 82 (H) cm.Совршен Организира Рек : Заштеда на простор,спаси тони на простор и време со што го прави полесно за да пристапите прибор и материјали, вода ќе се намали во мијалникот директно, направи вашата кујна повеќе чисто и уредно.Дизајн : Помага при сува вашата кујна ефикасно без блокирање на славина; тоа е лесно да се соберат.Над мијалникот дизајн со посебни прегради е голем сите-во-едно решение за Кујна Чување & Организација.Голем простор : да Има доволно простор да се одржи чинии, чаши, чинии, лажици, предници и виси готвење различни алатки.Производ : потоне shelf Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Style : Нордиските style Applicable простор : дома, kitchen The времето за испорака е за 10-18 дена.Ако сè уште не добиете производот во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас во времето.Прирачник за мерење, толеранција од 1-3 см е дозволено.Само полица е вклучен, други украси на сликата не се вклучени.

Параметри на производот