.

ДИРЕКТНИ ХАРДВЕР Многу од 100 Избрани Црево Стеги Јубилеј Клип 70Mm - 90Mm Св Нерѓосувачки Челик

ДИРЕКТНИ ХАРДВЕР Многу од 100 Избрани Црево Стеги Јубилеј Клип 70Mm - 90Mm Св Нерѓосувачки Челик

DEN 8734.80

Тековен
Во магацинот.

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари. 10 Секоја Од Големини 8мм - 12 Mm, 10мм - 16 Mm, 12 Mm - 20 Mm, 16 Mm - 25мм, 18 Mm - 32-милиметри, 25мм - 40 Mm, 30мм - 50 Mm, 40 Mm - 60 Mm, 50мм - 70 Mm, 60 Mm - 80 Mm.Jubillee тип прилагодливи црево клип прстиња во rustproof нерѓосувачки челик се погодни за моторни vehichles, риба езера, градина hosepipes и мноштво на други користи.

Параметри на производот