.

Nike Women ' s Чевли Воздух Huarache Тројно Бела 2021 DH4439-102 (Numeric_12)

Nike Women ' s Чевли Воздух Huarache Тројно Бела 2021 DH4439-102 (Numeric_12)

DEN 5711.52

Тековен
Во магацинот.

Кожа за ѓон.Стил# : DH4439-102. Променлива-ширина алкохол.Huarache амблем на јазикот.Перфорации за додаде breathability.Кадифен пена midsole се чувствува мек и еластичен.Изграден да се вклопуваат вашата нога и дизајниран за удобност, Nike Air Huarache носи назад на улица-ниво омилени.Мазна кожа на горниот дел се меша со супер-дише, совршено shined neoprene-како ткаенина за лесна за обликување.На ниско-намалување на јака и bootie-како изградба чувајте го елегантен и удобен.Иконскиот пета клип и одземени далеку брендирање се задржи оригиналната '90-тите години работи се погледне те сакам.

Параметри на производот