.

Нерѓосувачки челик Помине Ноктот Clippers Сет за Дебели & Ingrown Ноктите Podiatrist Clippers Колекции,професионални прст & пети ноктите грижа пинцети датотека clipper Мажи Жени и Пост

Нерѓосувачки челик Помине Ноктот Clippers Сет за Дебели & Ingrown Ноктите Podiatrist Clippers Колекции,професионални

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Ако имате било производ проблеми, Нашиот стручен тим ќе ви обезбеди со задоволителна услуга.Лесно Да се Носат : На СТП-кожен куфер е пренослива и може да биде лесно да се отвори , што дефинитивно може да се заштити, ги зачувате вашите алатки и да ги спречи загуба.

Параметри на производот