.

Уживаат во Луксузни Шампон & клима уред исполнет со Мароко Argan Масло, 4 ЛИТРИ Шише постави Направен во САД од Страна на Keratin Истражување

Уживаат во Луксузни Шампон & клима уред исполнет со Мароко Argan Масло, 4 ЛИТРИ Шише постави Направен во САД

DEN 2362.80

Тековен
Во магацинот.

Уживаат во Луксузни Шампон & клима уред исполнет со Мароко Argan Масло ? 4 Литарско шише постави Направен во САД од Страна на Keratin Истражување.Навлажнувачки клима уред-Светло уште длабоко навлажнувачки средството за смекнување на косата.Обезбедува супериорни.заштити, ја Храни, хидрира и ја зајакнува косата ?Одлична за сите типови коса.Ја елиминира frizz и навивам ?Промовира лекување на губење на ?Се блокира ефектите на влажност.Вклучува : 2 x 1000ml сулфат слободни Шампон , 2 x 1000ml Климатизери.

Параметри на производот