.

БАЊА и Блум Lemongrass Нане и Манго Tangerine Лосион за Тело со Алое Вера Екстракт - Сет Б.

БАЊА и Блум Lemongrass Нане и Манго Tangerine Лосион за Тело со Алое Вера Екстракт - Сет Б.

DEN 4415.52

Тековен
Во магацинот.

Сет се состои од : БАЊА и БЛУМ Lemongrass Нане Лосион за Тело 250 ml x 2. БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Лосион за Тело 250 ml x 2. БАЊА и БЛУМ Lemongrass Нане Лосион за Тело : Lemongrass Нане лосион за тело е идеален за навлажнувачки кожата, додека кул и свеж мирис energizes телото и умот.Ова е совршен начин да се разбудиме и да се освежи вашите сетила, за денот.БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Лосион за Тело : Нашето тело лосион е богата со Манго путер да се негуваат вашата кожа.Со природни Алое Вера екстракт, овој лосион е светлина и ја остава кожата мека и еластична.Дополнување на Tangerine екстракт промовира и блескав кожата.БАЊА и БЛУМ Lemongrass Нане Лосион за Тело : Lemongrass Нане лосион за тело е идеален за навлажнувачки кожата, додека кул и свеж мирис energizes телото и умот.Ова е совршен начин да се разбудиме и да се освежи вашите сетила, за денот.БАЊА и БЛУМ Манго Tangerine Лосион за Тело : Нашето тело лосион е богата со Манго путер да се негуваат вашата кожа.Со природни Алое Вера екстракт, овој лосион е светлина и ја остава кожата мека и еластична.Дополнување на Tangerine екстракт промовира и блескав кожата.

Параметри на производот