.

Синџир Прекинувач за #25#35#40#41#50 320 410 415 420 520 525 530 Ролери Синџир, Синџир Splitter Detacher Машина за Мотоцикл возење Велосипед Одат Количка Мини Велосипед Dirt Bike Моторни Велосип?

Синџир Прекинувач за 2535404150 320 410 415 420 520 525 530 Ролери Синџир, Синџир Splitter Detacher Машина

DEN 303.84

Тековен
Во магацинот.

Овој синџир прекинувач е за #25 #35 #40 #41 #50 320 410 415 420 520 525 530 ролери синџир, работа со мотоцикл возење велосипед одат количка мини велосипед dirt bike моторни велосипед синџир итн.Се користи за кршење синџир, за поправка/замена на ролери синџир, за да додадете/отстраните линкови на синџир.Материјал : висок јаглероден челик, цврсти, силни и цврсти bulit.Како да го користите : Притисне на рачки заедно за да ја отворите и вилиците.Место вилици околу врската што сакате да се скрши.Ослободување на вилиците.Pin-от не треба да биде над pin во синџирот.Сврти се справи и pin на синџирот се скрши, ќе им помогнам на pin во синџирот надвор.Важна забелешка : НЕ им помогнам на pin-от на целиот пат низ врската или тоа ќе го УНИШТИ синџир.Работи одлично додека pin е околу 1/2 начин истуркан.

Параметри на производот