.

0.2 мм Трепет Бела Виножито Помине Сјајот Holographic Сјајна Шеќер Помине Сјајот Бонбони Грбот Прав Шеќер Слој Ефект во Прав Помине Пигмент во прав Помине Уметност Украси

0.2 мм Трепет Бела Виножито Помине Сјајот Holographic Сјајна Шеќер Помине Сјајот Бонбони Грбот Прав Шеќер Слој

DEN 163.68

Тековен
Во магацинот.

Се даде можност да креирате повеќе хром ефект!.Ви дава одличен сјај и искра ефект,нокти, или некои со овие, некои со holo во прав/decal/налепници/други различни rhinestones да имаат различни резултати.Дијамант Прашина е убава светкава бела сјајот, мора да имаат и главен!.Мора да имаат за вашиот праска палета сенки, или усните!.

Параметри на производот

Material:
Shimmer & Powder Color