.

Weriirew Мека Стигнале Лента Мерка, 60inch (150cm) Двојно Скала Мерка Лента Притисни Копче за Мерење Лента за Шиење Алатка Флексибилни Владетел за Тело Ткаенина за Шиење Прил

Weriirew Мека Стигнале Лента Мерка, 60inch (150cm) Двојно Скала Мерка Лента Притисни Копче за Мерење Лента за

DEN 1075.20

Тековен
Во магацинот.

47 инчен (5.Dual-двострано за шиење прилагоди владетел, ова инчен лента точно печатени во инчен, од една страна и сантиметри на задната, Двете страни може да се мери според вашите барања.Земете лесно мерења насекаде држејќи го во вашата чанта или џеб, што се Користи широко за дома и продавница.Мерен Опсег : 0 до 60 инчи и од 0 до 150 сантиметри. Големина се чиста прирачник за мерење, ќе има мало отстапување. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ви благодариме за разбирањето.

Параметри на производот