.

Тетоважа Игли РЛ РС F М1 М2 РМ Појавување на Цевки Совети Стандард Круг Дијамант Рамен 50 Компјутери Секоја #RP117 (9M1 9FT)

Тетоважа Игли РЛ РС F М1 М2 РМ Појавување на Цевки Совети Стандард Круг Дијамант Рамен 50 Компјутери Секоја

DEN 815.52

Тековен
Во магацинот.

Игла Бар Направен од Тип на 304 Нерѓосувачки Челик.Игла Sharps Направени од Тип 316 од не ' Рѓосувачки Челик.За еднократна употреба и е подготвен за користење.Големина, sterilized датум и истекот на рокот означен на секој пакет.Иглата вкупна должина : 143mm/5.63".Иглата совет Должина : 30мм/1.18".На врвот должина : околу 4" (107mm).На врвот Материјал : Пластика.Рок : најмалку 3 години од датумот на продажба.

Параметри на производот