.

Allegro Индустрии 9210-03 Три‐Работник Целосна Маска Систем, 100' Црево, Една Големина, Сина

Allegro Индустрии 9210-03 Три‐Работник Целосна Маска Систем, 100' Црево, Една Големина, Сина

DEN 2030.40

Тековен
Во магацинот.

Тип На Производ : Безбедноста На Снабдување.Пакет Димензии : 50.8 Cm L X 50.8 Cm W X 88.9 См Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 141.0 Lbs.Целосната Маска Системи обезбеди преносни воздухот извор за една, две или три респираторните корисници.Тие вклучуваат еден, два или три полни маска доставени воздух respirators, 1/4 hp амбиентниот воздух пумпа, 3/4 hp пумпа или 1 1/2 hp пумпа, како и 50 или 100 метри дишење воздух црева.

Параметри на производот