.

SHD DVI Кабел 50Feet, DVI да DVI 24+1 Машки да Машки Dual-Link DVI-D Следи Кабелот за PC HDTV Проектор

SHD DVI Кабел 50Feet, DVI да DVI 24+1 Машки да Машки Dual-Link DVI-D Следи Кабелот за PC HDTV Проектор

DEN 575.52

Тековен
Во магацинот.

50 Метри 24+1 DVI Машки да DVI Машки Кабел,Лесен за Инсталација и Лесен за Употреба.Поддршка резолуција : 800*600 1024*768 1280*720 1280* 960 1366*768 1440*900 1600*900 1920*1080(1080 P Full HD) 2560*1600 итн.Апликации за Било какви Уреди со DVI(24+1), или DVI(24+5) Интерфејс : LED/LCD Монитор,лцд Проектор,КОМПЈУТЕР,HDTV.Злато Позлатен Конектори за Оптимално Спроводливост,Кислород-Free) Бакарна Диригент за Antioxidation,ПВЦ Јакна за Издржливост.Двата Феритни Јадро и Алуминиумска Фолија Екранировка за Минимизирање на Crosstalk,ги Потисне Бучавата и за Заштита Од EMI/RFI.Големина : 50 Feet.

Параметри на производот