.

Обичај Самостојна Пластични 11 оз. Не Истури Силен Кригла: Сина (Blue) - 50 КОМПЈУТЕРИ - $18.75/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија на Големо

Обичај Самостојна Пластични 11 оз. Не Истури Силен Кригла: Сина (Blue) - 50 КОМПЈУТЕРИ - $18.75/EA - Промотивен

DEN 23820.00

Тековен
Во магацинот.

Рака Мие Само.БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгледа како на производот за вашиот конечното одобрување пред да се печати.Ние ќе го задржи ревидирање додека не сте задоволни со тоа како изгледа.НЕМА СКРИЕНИ ТРОШОЦИ : До два боја отпечаток се вклучени во вкупниот број.Нема дополнителни setup такси.Производство на време : 7 дена се Спаси од срамота, неуредна и катастрофални spills со Силни Кригла, кригла што победи?t падне кога чукна во, но лифтови природно, кога?s време да голтка.Чувајте ги вашите пијат топла или ладна за вашиот менуваат и откако ќе одам таму со нашите двојно изолирани од не ' рѓосувачки челик кригла.Во движење?Нема проблем!Фрли Силен Кригла во вашата торба и да се релаксираат како што е целосно течење доказ.Кој неверојатно 360-степен капак, лесно sip од било место на кригла.Тоа?s совршен за безбедно commuters кои сакаат да ги задржат своите очи на патот и не се на пијалок.Само доволно мала за да ги собере под Keurig, Самостојна нуди најдобри во еден служат патување чаши.Течење Доказ, дури и во вашата торба. 4 Часа Топла / 24 Часа Студот.Автомобил чаша носителот пријателски.Изработени од нерѓосувачки челик.BPA free. 16 оз.капацитет.Отпечаток област : Back (2. 25?W x .76?H) Бои : Црна, Сина, Јаглен, Пурпурна, Црвено и Теал.

Параметри на производот