.

10 Тон Синџир ја воочи големината и со 30 ft. Синџир Падне и Заштита од Преоптоварување

10 Тон Синџир ја воочи големината и со 30 ft. Синџир Падне и Заштита од Преоптоварување

DEN 1363.20

Тековен
Во магацинот.

Фузиран Кочница Дизајн. 360 степени од Легиран Челик куки.Топлина Третираат Оптоварување Плочи и внатрешните Компоненти.Во согласност со ANSI /ASME, и БЗР Стандарди. 10 Тон Синџир ја воочи големината и со 30 ft.Синџир Падне и заштита од преоптоварување.

Параметри на производот