.

AEAOA 10 Јарди Половина Бисер Синџир Скратува Костим Applique Шиење Занает Првенство Синџир-Свадба Декорација Торта (слонова коска, 8mm)

AEAOA 10 Јарди Половина Бисер Синџир Скратува Костим Applique Шиење Занает Првенство Синџир-Свадба Декорација

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Бисер Синџир.кристал синџир.Да Се Шие На Кристал Синџир.Костимот Applique.Шиење Занает Првенство Синџир.Детали : Овој оглас е за 30 метри.Материјал : човек направени бисер Количина : 10 Двор Целиот Синџир Ширина : 8 mm No : LZ34 Боја : боја на слонова коска.

Параметри на производот