.

Фан Креации Детроит Лавови 24 3-Штица Добредојдовте Знак

Фан Креации Детроит Лавови 24 3-Штица Добредојдовте Знак

DEN 2198.40

Тековен
Во магацинот.

Материјал : 100% Fiberboard.Мерки за прибл. 24".Печатени графика.Официјално лиценцирани.Направен во САД.Детроит Лавови 3 штица добредојдовте знак.Декоративни тим знак.Одлична за секоја соба.Покаже тим гордост.Американската направени знак.

Параметри на производот