.

Едноставно Се Кујната Полица Лагер за Фиоки, Полици за Складирање, чување, Не Лепило се Тркалаат (Геометриски Модел 24x20)

Едноставно Се Кујната Полица Лагер за Фиоки, Полици за Складирање, чување, Не Лепило се Тркалаат (Геометриски

DEN 814.80

Тековен
Во магацинот.

ИЗДРЖЛИВИ : Сите наши не-лепило фиока облоги се изведуваше со највисок квалитет на материјали за да се намали лизгање и bunching во вашите фиоки или кабинет полиците.ФИОКА за ЗАШТИТА : Отворена мрежа изградба овозможува фиока облоги за здив и ќе помогне да се заштитат вашиот кабинети од акумулира несакани нечистотија и остатоци.Плус, овие фиока облоги се реверзибилна, и лесно може да се чистат со благ сапун и влажна крпа или сунѓер.ПОВЕЌЕ НАМЕНА : Користете го овој фиока лагер во вашата кујна кабинети, провизии, кујнската маса, работна маса, перална, канцелариски простор и повеќе!Тоа е совршен за организирање на вашиот простор и дома.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата фиока облоги дојде во најпопуларните пред-намалување на големини за едноставно конфигурирање.За уникатен големини и форми, можете лесно може да се намали на лагер со домаќинство режа.Запомнете да ги избрише вашата фиока или кабинет надолу прво.Како брзо совет, вишокот лагер парчиња се одлични за тегла отварачки!Овие може исто така, работи одлично за дрво или плочки на подот заштита на мебел.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : средства за Чистење на вашиот лагер е Едноставно!Избрише со благ сапун и ладно влажна крпа или сунѓер за повторна употреба.

Параметри на производот