.

Alvin е Кабли BMPCC4K Моќ Кабел за BMPCC 4K Blackmagic Џеб Кино Камера 4k

Alvin е Кабли BMPCC4K Моќ Кабел за BMPCC 4K Blackmagic Џеб Кино Камера 4k

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

2 pin конектор е push-pull авто-заклучување конектор.Тоа ќе автоматско заклучување кога е вметната во камерата.Тоа е невозможно да се pop-off (исклучено).Треба да притиснете на врвот од 2 pin конектор, кој лесно ќе се повлече на неа надвор, наместо да се повлече од pinching директно кабел или долниот дел од конекторот.Моќ Кабел за Blackmagic џеб кино камера 4k.Овој кабел работи со 12 V Антон Bauer Златни Плочи, V-планината Плочи, DC 5.5 X2.5 MM излези, NP-F970 12 V батерија плоча.Се работи за : BMPCC4 K BMPCC 4 K Blackmagic Џеб Кино Камера 4 K.Кабел Должина : 24" (60cm).Приклучете : 2 pin Женски.Додаток B : прав агол DC машки.

Параметри на производот