.

WOKOTO 12 Тегли Мулти-форма Помине Уметност Sequins Сјајот во Прав се Мешаат Боја на Ѕвезди во Форма на Срце Облик на Полумесечина Форма Шарени Нокти Маникир Помине Уметно?

WOKOTO 12 Тегли Мулти-форма Помине Уметност Sequins Сјајот во Прав се Мешаат Боја на Ѕвезди во Форма на Срце

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

1 CM -Мешана боја и се меша форма во секоја кутија , тоа ви понуди шарени живот како што сакате -Многу тенка и лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.БЕЗБЕДНОСТ – Висок квалитет и помине на безбедност на сертификат, 100% не-токсични, confetti е безбедно да се користи и за деца и возрасни.Пакет Содржина : -12 Тегли/set Помине Sequins Функција : -100% Сосема нов и висок квалитет на -Материјал : Пластика -Големина на секоја кутија : 3x3x1. -Да биде погоден за домашна употреба или професионална употреба -Погоден за користење на врвот на ноктите полирање ,УВ гел систем ,итн.Печат со јасна topcoat.ЛЕСНО ДА се НОСАТ –Го помине уметност sequin е толку исклучителна, со 12 тегли во 1 случај, кога ќе излезе или патување, исто така можете да уживате во вашите помине уметност на патот. -Обезбеди прекрасен природен изглед на вашите нокти -Одлично за јакнење на вашите нокти и да го подобрат сјаен ефект Како да го користите : 1.И поддршка prefect услуга за вас.Четка база полски.Место тоа на ноктите.Ако имате било какви прашања, на е-пошта испратена до нас, ние ќе одговориме за вас во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да ви послужи.Ние ќе ја задоволат вашата потреба.Пакетот вклучува : 12 кутии од помине уметност sequins, Дојде во прозорецот кутии кои со завртка-на капаци, лесно да се види и да се добие она што боја на блеска сакате.Чистење на површината на ноктите.Мешана боја и се меша форми sequins за да се отвори шарени живот стил.

Параметри на производот