.

GPI GNT-200S2-5 G Серија Прецизност Турбина Метар, NPT (Машки), Волфрам Карбид, 2 (33-330 GPM) Стандард, се Користи Стандардниот Сензор 2 со 12 Олово Жици, GG510-Стандард Екранот

GPI GNT-200S2-5 G Серија Прецизност Турбина Метар, NPT (Машки), Волфрам Карбид, 2 (33-330 GPM) Стандард, се

DEN 983.76

Тековен
Во магацинот.

Протокот Опсег : 33 - 330 GPM.Температурата на работа : -450 да 800° F. Фреквенција : 100 до 1000 Hz.Користи Стандардни Сензор 2 со 12 инчен Олово Жици, и GG510 турбина монтирани Стандард Екранот.Притисок Оценка : 5000 PSI.На GPI модел GNT-200 S2-5 е G Серија Прецизност Турбина Метар дека има NPT (Машки) конекција и е направен од Волфрам Карбид.Оваа 2" метар доаѓа со NPT Фитинзи, Стандарден Сензор 2 со 12 инчен Олово Жици, и GG510 турбина монтирани Стандард Екранот.Нејзините проток опсег е 33 -330 GPM.

Параметри на производот