.

0.5 Двор Кристал Tassel Трим со Кристално Монистра Кристал Синџир Дополнителните Кристал Applique за Шиење Занаети Свадба Партија Декорација & Матурска Свадба се Облекува?

0.5 Двор Кристал Tassel Трим со Кристално Монистра Кристал Синџир Дополнителните Кристал Applique за Шиење Занаети

DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Нашата Кристал Tassel Трим Синџир е направен од чисто стакло rhinestones со sliver метална база.-Не ги нечистотија на кристал синџир тешко, па како не, да се носат на површина и да влијае врз сјај.На Tassel Дополнителните Кристал Трим додадете малку на елеганција и мода за вашите активни област без да се губи сјајот.5 дворот (18 инчи).Ќе добиете Должина : 0.тоа е совршен за свадби партија декорација, булчински фустан, костим, матурска вечер облека, декорација торта, чанта, накит одлуки,и др.На кристал е одличен избор за вашиот занаети.Без разлика каде ќе се одлучи да се одржи, тоа ќе ги привлече други " внимание.Premuim Квалитет : Нашата кристал трим синџир е составен од premiuim материјали- чисто Стакло Rhinestones со сребро Метална База со кристално јасна, супер сјајните и направете ја вашата шарени живот.Широк апликации : Ова gorgous кристал дополнителните трим е широк апликации направат вашиот живот shinning.Како да го користите : -Скратете го Кристал кристал синџир со обичните ножици на DIY од она што сакате.искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Параметри на производот