.

Тери Бејкер Држава Орегон Jsa/грб Потпишан Мини Шлем - Autographed Колеџ Мини Шлемови

Тери Бејкер Држава Орегон Jsa/грб Потпишан Мини Шлем - Autographed Колеџ Мини Шлемови

DEN 9815.76

Тековен
Во магацинот.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Колеџ Мини Шлемови.ТЕРИ БЕЈКЕР ДРЖАВА ОРЕГОН JSA/ГРБ ПОТПИШАН МИНИ ШЛЕМ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Тери Бејкер сувенири.Орегон Државата Beavers сувенири.

Параметри на производот