.

Хлапак Жилети Брада Тример Машина за Сечење Electrics Хлапак за Мажи 3 ножеви преносни Мажите хлапак Rechargable Тип-C (Тип : C)

Хлапак Жилети Брада Тример Машина за Сечење Electrics Хлапак за Мажи 3 ножеви преносни Мажите хлапак Rechargable

DEN 1574.40

Тековен
Во магацинот.

Име на производ : Frack shaver Product Модел : Blackstone Rated моќ : 5 WRated напон : 5 VCharging време : 60 minutes Product нето тежина : 139 grams Executive стандард : GB4706.9-20083 D подвижна машина глави 1 час на полнење и 2 месеци на животниот век на батеријата Интелигентни анти-малку beard5 W висока power Is тоа добро да се избричат?Мотивацијата е многу important The поголема моќ на razosr, на strongers на власт.Нож нето сечилото сет е дизајниран со двојно-прстени, кои во голема мера го зголемува областа за контакт помеѓу нож нето и лицето, и двојки на бричење ефикасност.3 Г лебди глави : 360-степен молчи и блиску до кожата, хлапак е мека и мазна, и совршено одговара на кривата на лицето и вратот, така што избричат е поблиску до лице и нема остатоци. Висока-брзина моќен мотор : Безболно, ниско ниво на бучава, противалергиски, уживајте во секој момент од бричење, авто-острат прецизност сечилото не ќе се повлече брада или оштетување на кожата.

Параметри на производот