.

(7 компјутери) Метрички DIN 444B M8X50 Метрички Замав Око Гром од не ' Рѓосувачки Челик А2

(7 компјутери) Метрички DIN 444B M8X50 Метрички Замав Око Гром од не ' Рѓосувачки Челик А2

DEN 3840.24

Тековен
Во магацинот.

Метрички Замав Око Гром DIN 444 Толеранција за Око : H9 - Капка Фалсификувани - Груб Навој - Дел Нишка ве Молиме имајте во предвид : Замав Око Завртки НЕ се наменети за кревање.Поголема количина цена крши достапни.Aspen сврзувачки елементи акции во текот 85,000 различни сврзувачки елементи за итна испорака.Исто така, преку нашите партнери, имаме пристап до над 400,000 различни fastener видови; Стандард и специјализирани предмети од страна на печатење.Ако имате било какви прашања или не можат да најдат она што го барате за, ве молиме контактирајте со нас.Ние сме тука да ви помогнеме.

Параметри на производот