.

Хукер на Мебел Carlisle Кожа Моќ Движење Троседот во Чоколадо

Хукер на Мебел Carlisle Кожа Моќ Движење Троседот во Чоколадо

DEN 5316.96

Тековен
Во магацинот.

Carlisles моќ потпирачи за глава и моќ recline карактеристики овозможуваат неограничен број на позиционирање и исклучителна удобност.Ова потоа се покрива со посебни темпирана за перницата мека удобност.- Седиштето Назад : Исполнет со прецизност намали пена и многу еластични полиестер влакна или исполнет со 100% богородица полиестер влакна затворен во посебна темпирана за перницата мека удобност.Како еден пар на фустан фармерки, на Carlisle Моќ Движење Софа има опуштено традиционалните жалба.Со поместена кутија оружје избалансирани елегантно со три кутија седиште перници и традиционален винг назад исечените со антички месинг ноктите, на Carlisle моќ полулегнал гарнитура е еден неврзан класичен.Седиште : висок еластични, висока густина пена core обвиткани со богородица полиестер влакна, со цел да се осигура луксузен удобност и пријатно круна изглед.53 lbs - Седиште Димензии : 21" H x 70" W x 20" Д - Рака Висина : 26.Седиштето Назад : Исполнет со прецизност намали пена и многу еластични полиестер влакна или исполнет со 100% богородица полиестер влакна затворен во посебна темпирана за перницата мека удобност.Карактеристики : - Крај : Кафеава - Стил : Традиционални и Формално - Тапацир : Чоколадо Врвот и Жито Сплит Кожа - Седиште : висок еластични, висока густина пена core обвиткани со богородица полиестер влакна, со цел да се осигура луксузен удобност и пријатно круна изглед.

Параметри на производот