.

Куче Четка за заби Џвакање Играчка Пченка Млечни Род, TPR Отпорни Куче Млечни Заби Чистење на Прачка со Јаже Орален Род, Погоден за Golden Retriever Puppies Теди.

Куче Четка за заби Џвакање Играчка Пченка Млечни Род, TPR Отпорни Куче Млечни Заби Чистење на Прачка со Јаже

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Издржливи и неуништив од обичните гума. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот по-продажбата на тимот, ние обезбеди 15 дена безусловна наплата и 1 месец гаранција за квалитет. *Интерактивна играчки се дизајнирани според карактеристики на куче заби.By поттикнување на здрава игра и задоволување на инстинктивни потреби, играчка помага во решавање на проблемите како што се за џвакање, поделба анксиозност, teething, здодевност, контрола на телесната тежина, гајба за обука, копање, лае, итн. *Пченка куче четка за заби играчка е направен од здрави и залак-отпорни TPR материјал и солза-отпорни памук јаже.*Интерактивна играчки се дизајнирани според карактеристики на куче заби.детали intruduction Product Име : Куче Играчка Млечни Stick Material : TPRApplicable куче видови : мали кучиња, средни и големи dogs Weight : 300g Size : 111*56mm Color : yellow Package details1*куче играчка млечни stick We ви обезбеди со 15-ден безусловна наплата и на 30-ден гаранција услуга.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Answer : ___________________________ Note : производ големина се мери рачно, не може да биде малку грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ. *Оваа пченка во облик на куче џвакање играчка помага да се исполнат кучето е инстинкт потреби и да се обезбеди ментална stimulation.

Параметри на производот