.

Aftershave Лосион - СЛОБОДА ЧЕШЛАЊЕ - Сандаловина После Бричење Лицето Лосион за Мажите, Moisturises, го Спречува Сушењето, ја Храни, ја Штити Кожата од Удари и Иритација

Aftershave Лосион - СЛОБОДА ЧЕШЛАЊЕ - Сандаловина После Бричење Лицето Лосион за Мажите, Moisturises, го Спречува

DEN 334.80

Тековен
Во магацинот.

Формулата е освежителен и ладење сензација и да престане да жилет пречки и да се бори надвор иритација или црвенило.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Ова aftershave лосион е брзо се апсорбира и лесен за употреба.Слободата Чешлање По-Избричат Лосион смирува и moisturizes кожата по бричењето.МАЗНА КОЖА - Ова aftershave лосион хидрира и ја враќа влажноста на кожата по добивање на затворете ги избричат.Ние се доверени од страна на илјадници, кога шопинг со нас, можете да бидете сигурни што ќе биде добивање на квалитетни и иновативни производи, го направија за најдобар избричат.Тоа е миризливи со сандаловина масло за топол, машкиот мирис, потсетува на класичната barbershop, што ќе ви овозможи да се погледне, мирис, и се чувствувам најдобро.Тоа е ефикасен сите-ден крем, трае до 8 часа, додека намалување на сувост и знаците на стареење.Супериорна формула вклучува Сончогледово Семе на Нафта, Алое Лист Сок, и Carrageenan Екстракт да биде и добра и навлажнувачки за вашата кожа.

Параметри на производот