.

Beautyflier 2 Парчиња Лицето Чистење Пена Првенство Камшик Меур Производител Кожа На Лицето Чистење Нега

Beautyflier 2 Парчиња Лицето Чистење Пена Првенство Камшик Меур Производител Кожа На Лицето Чистење Нега

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Пакетот вклучува : 1pcs Чистење Пена Првенство (црвено)+ 1pcs Чистење Пена Првенство (бела).Одлично за пенење до твоето лице се мијат пред употреба, помага да се намали количината на производот кој го користите.Пакетот вклучува : 1pcs Чистење Пена Првенство (црвено)+ 1pcs Чистење Пена Првенство (бела).Совршен за видови на пенење чистење facewash, оваа мала пумпа е уреден начин да го вклучите вашиот facewash во густ крем пена, бара Само пара-големина пад на лицето измијте за полн сад на пена.Тоа е исто така одлична за мешање мие ако имате две или повеќе би сакале да се комбинираат за поинаков ефект.Тоа е исто така одлична за мешање мие ако имате две или повеќе би сакале да се комбинираат за различни effect Fits добро за сите кожи, со Додаток на себум маска за нега на кожа и да се создаде средина fornatural реставрација на кожата, со тоа постигнувањето на целта на авто-repair Easy Да се Користи, Едноставен за чистење и само исплакнете ги на чиста и сува.Совршен за видови на пенење чистење facewash, оваа мала пумпа е уреден начин да го вклучите вашиот facewash во густ крем пена, бара Само пара-големина пад на лицето измијте за полн сад на foam Great за пенење до твоето лице се мијат пред употреба, помага да се намали количината на производот што use It може да омекне груби мие да се направи фантазија понежниот на кожата, со што на вашата кожа се чувствуваат многу мека и чиста до крајот на миење.Тоа може да омекне груби мие да се направи фантазија понежниот на кожата, со што на вашата кожа се чувствуваат многу мека и чиста до крајот на миење.

Параметри на производот