.

Персоналните Pacifier со Името, 3 Пак Розова Сјај, White & Розова, (0-6 Месеци & 6-18 Месеци е Достапен), Врежани Pacifier, Обичај Pacifier, МОЖЕ да СЕ STERILIZED (6-18 Месеци)

Персоналните Pacifier со Името, 3 Пак Розова Сјај, White & Розова, (0-6 Месеци & 6-18 Месеци е Достапен), Врежани

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Оваа 3 Пакет на Персоналните Pacifiers со името направи голем дар и се совршени за бебе соба, дневна нега, итн.На pacifiers имаат силиконска брадавица и се достапни во секој круг или ортодонтски брадавица.БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - ИСТИОТ ДЕН ИСПРАЌАЊЕ НА СИТЕ НАРЕДБИ ПРЕД 12 PM.Сите 3 pacifiers дојде изгравирани со било име до 14 ликови, со избор од 8 различни фонтови.На pacifier може да се sterilized и никогаш нема да згаснат.BPA FREE, PHTHALATE СЛОБОДНИ, ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ, ХЕМИСКИ СЛОБОДНИ.

Параметри на производот