.

Ilford Multigrade Хартија Инвеститорот 5 Литар

Ilford Multigrade Хартија Инвеститорот 5 Литар

DEN 1587.60

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ILFORD MULTIGRADE DEV 5 LT WLD.Ilford Multigrade инвеститорот е брза течен концентрат dimezone-s / hydroquinone инвеститорот погодни за јадење / фах развој на сите црно и бело фотографски трудови и смола обложени и традиционалните влакна се базира на FB оние.Тоа е обично се користи во разредување 1+9, но за поголем развој контрола и економија може да се користи на 1+14. Multigrade инвеститорот е чиста работа, има одлична чување на имот и дава неутралната слика на ѕвонење со повеќето трудови.Прави 50 литри.

Параметри на производот