.

binca vidou Пет полиња за Diffuser, Јасмин Diffuser Наменети за Семејства со домашни Миленици Парфем Мирис Смена за 90 Дена Суровост-Free & Безбедно за Деца и Сите домашни Миленици 40

binca vidou Пет полиња за Diffuser, Јасмин Diffuser Наменети за Семејства со домашни Миленици Парфем Мирис Смена

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Производ можете да се потпираат на.Ние ви обезбеди оваа еко-пријателски и зелена милениче deodoriser да ви помогне да freshen вашиот дом во безбеден начин. Инсталирај надворешниот капа па сунѓерот може да впие до течни и дифузни мирис.Ако не сте задоволни, ние ќе рефундирање на дека во целост.Направени со природни јасмин екстракти лесно да се отстрани мирис на домашно милениче урина, повраќање, и faeces во воздухот засекогаш и остава свеж мирис на јасмин зад себе.3 Чекори за Use1. Пресврт на внатрешниот капа off.Внимателно Формулиран за да се Справи Надолу Најлошите Милениче Мирис во Вашиот House This милениче мирис eliminator е дизајниран за да ги елиминираат сите домашни миленици мириси како урина, faeces и повраќање. Стискаш на заеднички на надворешниот капа и да го симнат.Ова домашно милениче мирис eliminator носи најбрзиот ефект да се справи надолу било домашно милениче мирис.Нашите формули ќе се комбинираат милениче и семејство-безбедно состојки за ефикасно и брзо да се ослободи од куче или мачка мириси, оставајќи вашиот дом мирисот на свежи и чисти со арома на јаболко.Ние сме посветени на обезбедување на вас со ефикасен и сигурен зелени чистење производ.Стави едно шише на домашни миленици кревет, гаражи, hutches, catteries да се спречи мирис start-up и чувајте ги мирис на свежа и чиста. 90 Дена од денот на Мирис - за разлика од спрејови, ова кучиња и мачки deodoriser ви овозможува да се таложи на јасмин арома без напор преку сунѓерот во воздухот за период до 90 дена и ќе го претворат вашиот дом во тивка место.Целосно Aafe да се Користи Околу Вашиот Family Your семејството безбедност е наш приоритет, посебно кога имате деца во домаќинството.

Параметри на производот